10 צעדים שיעזרו לך להציל את העסק

1. צירופו המיידי של יועץ עסקי

הגיע הזמן שגם בעל העסק הישראלי יבין שההוצאה החשובה ביותר לעסק ושאסור לוותר עליה, היא תשלום עבור יועץ כלכלי ועסקי בכיר. יועץ עסקי בניגוד אליכם פועל ללא רגשות ומתוך מקצועיות גרידא. הוא רואה ליקויים שאתם, שראשכם שקוע בתפעול העסק, אינכם יכולים לראות. לכן יועץ חיצוני יבצע תהליכים קשים אך יעילים לצרכי ניהול פרודוקטיבי של העסק, הוא יודע להתמודד מול הקשיים שנוצרו בעסק, מול בעיות תזרים המזומנים שלו, מול החובות שלו ובמקביל הוא יפעיל חשיבה מושכלת כיצד ניתן להוביל את העסק או החברה קדימה, לאחר שיסתיים תהליך ההבראה והשיקום.

תפקידו של היועץ הכלכלי והעסקי הוא להגיע עבורכם להסדרים עם בנקים, עם ספקים ועם נושים אחרים. הוא אמור ללמוד היטב את מצב העסק ובהתאם לבנות תוכנית עסקית מקיפה שתכתיב את פעולותיו. הוא זה שאמור לנהל דו"ח תזרים מזומנים באופן קבוע. דו"ח שכזה יבהיר לכם מהי החשיפה הבנקאית הצפויה בכל שלב ושלב. האינפורמציה הזו דרושה לבנקים לצרכי מינוף אשראי זמני אך לא פחות לבעל העסק שידע למתי הוא יכול לתת צ'קים או לשלם לספקים ובאיזה סכום בכל תאריך ותאריך.

אחד מהמומחים המובילים בישראל הינו ד"ר אפי משה, רואה חשבון, מוסמך בכלכלה ויועץ עסקי בכיר. באם תחליטו להיעזר בשירותיו הוא ישמח לשוחח עמכם בטלפון: 050-2813333.